RSMF1JT910R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF1JT910R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RSMF1JT910R
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 910 OHM 1W 5% AXIAL
lomakkeissa: 1.RSMF1JT910R.pdf2.RSMF1JT910R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
  • Viesti
RSMF1JT910R: n tekniset tiedot
Osa numero RSMF1JT910R Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 910 OHM 1W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3069947 pcs Tietolomake 1.RSMF1JT910R.pdf2.RSMF1JT910R.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.126" Dia x 0.354" L (3.20mm x 9.00mm)
Sarja RSMF paneeli tila 910 Ohms
Virta (wattia) 1W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet RSM 1 910 5% R
RSM 1 910 5% R-ND