RSMF2FB332R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF2FB332R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RSMF2FB332R
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 332 OHM 2W 1% AXIAL
lomakkeissa: 1.RSMF2FB332R.pdf2.RSMF2FB332R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
RSMF2FB332R: n tekniset tiedot
Osa numero RSMF2FB332R Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 332 OHM 2W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1336203 pcs Tietolomake 1.RSMF2FB332R.pdf2.RSMF2FB332R.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Sarja RSMF paneeli tila 332 Ohms
Virta (wattia) 2W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Axial Muut nimet RSM 2 332 1% A