RSMF2FT10R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF2FT10R0 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RSMF2FT10R0
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 10 OHM 2W 1% AXIAL
lomakkeissa: 1.RSMF2FT10R0.pdf2.RSMF2FT10R0.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
  • Viesti
RSMF2FT10R0: n tekniset tiedot
Osa numero RSMF2FT10R0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 10 OHM 2W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1572633 pcs Tietolomake 1.RSMF2FT10R0.pdf2.RSMF2FT10R0.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Sarja RSMF paneeli tila 10 Ohms
Virta (wattia) 2W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet RSMF 2 10 1% R