RSMF2FT90R9
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF2FT90R9 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RSMF2FT90R9
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 90.9 OHM 2W 1% AXIAL
lomakkeissa: 1.RSMF2FT90R9.pdf2.RSMF2FT90R9.pdf
  • Viesti
RSMF2FT90R9: n tekniset tiedot
Osa numero RSMF2FT90R9 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 90.9 OHM 2W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1804233 pcs Tietolomake 1.RSMF2FT90R9.pdf2.RSMF2FT90R9.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Sarja RSMF paneeli tila 90.9 Ohms
Virta (wattia) 2W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet RSM 2 90.9 1% R