RSMF2GAR220
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF2GAR220 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RSMF2GAR220
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 0.22 OHM 2W 2% AXIAL
lomakkeissa: 1.RSMF2GAR220.pdf2.RSMF2GAR220.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
RSMF2GAR220: n tekniset tiedot
Osa numero RSMF2GAR220 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 0.22 OHM 2W 2% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1390090 pcs Tietolomake 1.RSMF2GAR220.pdf2.RSMF2GAR220.pdf
Toleranssi ±2% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Sarja RSMF paneeli tila 220 mOhms
Virta (wattia) 2W Pakkaus Tape & Box (TB)
Pakkaus / Case Axial Käyttölämpötila -55°C ~ 235°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet Flame Proof, Safety Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 220 mOhms ±2% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film Sävellys Metal Oxide Film