RSMF2GT82R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF2GT82R0 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RSMF2GT82R0
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 82 OHM 2W 2% AXIAL
lomakkeissa: 1.RSMF2GT82R0.pdf2.RSMF2GT82R0.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
  • Viesti
RSMF2GT82R0: n tekniset tiedot
Osa numero RSMF2GT82R0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 82 OHM 2W 2% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2005444 pcs Tietolomake 1.RSMF2GT82R0.pdf2.RSMF2GT82R0.pdf
Toleranssi ±2% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Sarja RSMF paneeli tila 82 Ohms
Virta (wattia) 2W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet RSM 2 82 2% R