RSMF2JAR680
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF2JAR680 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RSMF2JAR680
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 0.68 OHM 2W 5% AXIAL
lomakkeissa: 1.RSMF2JAR680.pdf2.RSMF2JAR680.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
RSMF2JAR680: n tekniset tiedot
Osa numero RSMF2JAR680 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 0.68 OHM 2W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2025901 pcs Tietolomake 1.RSMF2JAR680.pdf2.RSMF2JAR680.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Sarja RSMF paneeli tila 680 mOhms
Virta (wattia) 2W Pakkaus Tape & Box (TB)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet RSM 2 0.68 5% T