RSMF2JB8K20
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF2JB8K20 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RSMF2JB8K20
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 8.2K OHM 2W 5% AXIAL
lomakkeissa: 1.RSMF2JB8K20.pdf2.RSMF2JB8K20.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
RSMF2JB8K20: n tekniset tiedot
Osa numero RSMF2JB8K20 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 8.2K OHM 2W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3065926 pcs Tietolomake 1.RSMF2JB8K20.pdf2.RSMF2JB8K20.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Sarja RSMF paneeli tila 8.2 kOhms
Virta (wattia) 2W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Axial Muut nimet RSM 2 8.2K 5% A