RSMF2JT120R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF2JT120R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RSMF2JT120R
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 120 OHM 2W 5% AXIAL
lomakkeissa: 1.RSMF2JT120R.pdf2.RSMF2JT120R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
RSMF2JT120R: n tekniset tiedot
Osa numero RSMF2JT120R Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 120 OHM 2W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 389957 pcs Tietolomake 1.RSMF2JT120R.pdf2.RSMF2JT120R.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Sarja RSMF paneeli tila 120 Ohms
Virta (wattia) 2W Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet RSMF2120JRCT
RSMF2120JRCT-ND
RSMF2JT120RCT
Käyttölämpötila -55°C ~ 235°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Flame Proof, Safety
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 120 Ohms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film