RSMF2JT180R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF2JT180R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RSMF2JT180R
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 180 OHM 2W 5% AXIAL
lomakkeissa: 1.RSMF2JT180R.pdf2.RSMF2JT180R.pdf
  • Viesti
RSMF2JT180R: n tekniset tiedot
Osa numero RSMF2JT180R Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 180 OHM 2W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2661063 pcs Tietolomake 1.RSMF2JT180R.pdf2.RSMF2JT180R.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Sarja RSMF paneeli tila 180 Ohms
Virta (wattia) 2W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet RSMF 2 180 5% R