RSMF2JT240R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF2JT240R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RSMF2JT240R
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 240 OHM 2W 5% AXIAL
lomakkeissa: 1.RSMF2JT240R.pdf2.RSMF2JT240R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
5000 pcs
  • Viesti
RSMF2JT240R: n tekniset tiedot
Osa numero RSMF2JT240R Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 240 OHM 2W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2793132 pcs Tietolomake 1.RSMF2JT240R.pdf2.RSMF2JT240R.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Sarja RSMF paneeli tila 240 Ohms
Virta (wattia) 2W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet RSMF 2 240 5% R