RSMF2JT3R90
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF2JT3R90 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RSMF2JT3R90
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 3.9 OHM 2W 5% AXIAL
lomakkeissa: 1.RSMF2JT3R90.pdf2.RSMF2JT3R90.pdf
  • Viesti
RSMF2JT3R90: n tekniset tiedot
Osa numero RSMF2JT3R90 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 3.9 OHM 2W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2597452 pcs Tietolomake 1.RSMF2JT3R90.pdf2.RSMF2JT3R90.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Sarja RSMF paneeli tila 3.9 Ohms
Virta (wattia) 2W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet RSMF 2 3.9 5% R