RSMF3FT20R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF3FT20R0 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RSMF3FT20R0
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 20 OHM 3W 1% AXIAL
lomakkeissa: 1.RSMF3FT20R0.pdf2.RSMF3FT20R0.pdf
  • Viesti
RSMF3FT20R0: n tekniset tiedot
Osa numero RSMF3FT20R0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 20 OHM 3W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 878472 pcs Tietolomake 1.RSMF3FT20R0.pdf2.RSMF3FT20R0.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
Sarja RSMF paneeli tila 20 Ohms
Virta (wattia) 3W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Käyttölämpötila -55°C ~ 235°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet Flame Proof, Safety Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 20 Ohms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film Sävellys Metal Oxide Film