RSMF3FT71R5
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF3FT71R5 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RSMF3FT71R5
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 71.5 OHM 3W 1% AXIAL
lomakkeissa: 1.RSMF3FT71R5.pdf2.RSMF3FT71R5.pdf
  • Viesti
RSMF3FT71R5: n tekniset tiedot
Osa numero RSMF3FT71R5 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 71.5 OHM 3W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 899087 pcs Tietolomake 1.RSMF3FT71R5.pdf2.RSMF3FT71R5.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
Sarja RSMF paneeli tila 71.5 Ohms
Virta (wattia) 3W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet RSM 3 71.5 1% R