RSMF3JT100R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF3JT100R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RSMF3JT100R
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 100 OHM 3W 5% AXIAL
lomakkeissa: 1.RSMF3JT100R.pdf2.RSMF3JT100R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Viesti
RSMF3JT100R: n tekniset tiedot
Osa numero RSMF3JT100R Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 100 OHM 3W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 238964 pcs Tietolomake 1.RSMF3JT100R.pdf2.RSMF3JT100R.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
Sarja RSMF paneeli tila 100 Ohms
Virta (wattia) 3W Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet RSMF3100JRCT
RSMF3100JRCT-ND
RSMF3JT100RCT
Käyttölämpötila -55°C ~ 235°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Flame Proof, Safety
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 100 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film
Sävellys Metal Oxide Film
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
RSMF3JT120K-C1
RSMF3JT120K-C1
valmistajat: Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus: RES 120K OHM 3W 5% AXIAL
Varastossa: 1290750 pcs
ladata: RSMF3JT120K-C1.pdf
RFQ
RSMF3JT100R-C1
RSMF3JT100R-C1
Kuvaus: RES 100 OHM 3W 5% AXIAL