RSMF3JT620R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF3JT620R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RSMF3JT620R
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 620 OHM 3W 5% AXIAL
lomakkeissa: 1.RSMF3JT620R.pdf2.RSMF3JT620R.pdf
  • Viesti
RSMF3JT620R: n tekniset tiedot
Osa numero RSMF3JT620R Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 620 OHM 3W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1451778 pcs Tietolomake 1.RSMF3JT620R.pdf2.RSMF3JT620R.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
Sarja RSMF paneeli tila 620 Ohms
Virta (wattia) 3W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet RSM 3 620 5% R