RSMF3JT910R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF3JT910R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RSMF3JT910R
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 910 OHM 3W 5% AXIAL
lomakkeissa: 1.RSMF3JT910R.pdf2.RSMF3JT910R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
2000 pcs
  • Viesti
RSMF3JT910R: n tekniset tiedot
Osa numero RSMF3JT910R Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 910 OHM 3W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1515861 pcs Tietolomake 1.RSMF3JT910R.pdf2.RSMF3JT910R.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
Sarja RSMF paneeli tila 910 Ohms
Virta (wattia) 3W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet RSM 3 910 5% R