RSMF5JB18R0
Stackpole Electronics Inc.Stackpole Electronics Inc.
RSMF5JB18R0 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RSMF5JB18R0
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 18 OHM 5W 5% AXIAL
lomakkeissa: 1.RSMF5JB18R0.pdf2.RSMF5JB18R0.pdf
  • Viesti
RSMF5JB18R0: n tekniset tiedot
Osa numero RSMF5JB18R0 Valmistaja Stackpole Electronics Inc.
Kuvaus RES 18 OHM 5W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 453076 pcs Tietolomake 1.RSMF5JB18R0.pdf2.RSMF5JB18R0.pdf
Voltage Rating - AC - Jännite - Working 5W
Jännite - Breakdown Axial Paksuus (Max) ±200ppm/°C
Koko / Dimension 0.236" Dia x 0.689" L (6.00mm x 17.50mm) Sarja RSMF
RoHS-tila Bulk Polarisaatio Axial
Käyttölämpötila -55°C ~ 235°C Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan osanumero RSMF5JB18R0 Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet Flame Proof, Safety FIFO: n 2
Laajennettu kuvaus 18 Ohm ±5% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film ESR (Equivalent Series Resistance) ±5%
Kuvaus RES 18 OHM 5W 5% AXIAL Päällystys, Kotelomalli Metal Oxide Film