RSPF12JT10R0
Tuote-esittely
Osa numero: RSPF12JT10R0
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 10 OHM 1/2W 5% AXIAL
lomakkeissa: 1.RSPF12JT10R0.pdf2.RSPF12JT10R0.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
  • Viesti
RSPF12JT10R0: n tekniset tiedot
Osa numero RSPF12JT10R0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 10 OHM 1/2W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3443413 pcs Tietolomake 1.RSPF12JT10R0.pdf2.RSPF12JT10R0.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin -200/ +350ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm)
Sarja RSPF paneeli tila 10 Ohms
Virta (wattia) 0.5W, 1/2W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet RSPF 1/2 10 5% R