RSPF2JT51R0
Tuote-esittely
Osa numero: RSPF2JT51R0
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 51 OHM 2W 5% AXIAL
lomakkeissa: 1.RSPF2JT51R0.pdf2.RSPF2JT51R0.pdf
  • Viesti
RSPF2JT51R0: n tekniset tiedot
Osa numero RSPF2JT51R0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 51 OHM 2W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1761562 pcs Tietolomake 1.RSPF2JT51R0.pdf2.RSPF2JT51R0.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin -200/ +350ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.157" Dia x 0.433" L (4.00mm x 11.00mm)
Sarja RSPF paneeli tila 51 Ohms
Virta (wattia) 2W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Yksityiskohtainen kuvaus 51 Ohms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Metal Oxide Film Sävellys Metal Oxide Film