RSPF3JA18R0
Tuote-esittely
Osa numero: RSPF3JA18R0
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 18 OHM 3W 5% AXIAL
lomakkeissa: 1.RSPF3JA18R0.pdf2.RSPF3JA18R0.pdf
  • Viesti
RSPF3JA18R0: n tekniset tiedot
Osa numero RSPF3JA18R0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 18 OHM 3W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 722722 pcs Tietolomake 1.RSPF3JA18R0.pdf2.RSPF3JA18R0.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin -200/ +350ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
Sarja RSPF paneeli tila 18 Ohms
Virta (wattia) 3W Pakkaus Tape & Box (TB)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet RSPF 3 18 5% T