RSPF3JT560R
Tuote-esittely
Osa numero: RSPF3JT560R
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 560 OHM 3W 5% AXIAL
lomakkeissa: 1.RSPF3JT560R.pdf2.RSPF3JT560R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
RSPF3JT560R: n tekniset tiedot
Osa numero RSPF3JT560R Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 560 OHM 3W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 882257 pcs Tietolomake 1.RSPF3JT560R.pdf2.RSPF3JT560R.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin -200/ +350ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
Sarja RSPF paneeli tila 560 Ohms
Virta (wattia) 3W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 560 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Metal Oxide Film Sävellys Metal Oxide Film