RV221K10T
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RV221K10T Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RV221K10T
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus VARISTOR 220V 2.5KA DISC 10MM
lomakkeissa: RV221K10T.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Viesti
RV221K10T: n tekniset tiedot
Osa numero RV221K10T Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus VARISTOR 220V 2.5KA DISC 10MM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 221823 pcs Tietolomake RV221K10T.pdf
Varistorijännite (Typ) 220V Varistorin jännite (min) 198V
Varistorin jännite (maksimi) 242V Sarja RV
Pakkaus Cut Tape (CT) Pakkaus / Case Disc 10mm
Muut nimet RV221K10TCT Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA)
Lukumäärä Circuits 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Suurin V DC 180V
Suurin AC volttia 140V Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
energia 32J Yksityiskohtainen kuvaus 220V 2.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
Nykyinen - Surge 2.5kA Kapasitanssi @ Taajuus 450pF @ 1kHz