RV271K10T
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RV271K10T Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RV271K10T
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus VARISTOR 270V 2.5KA DISC 10MM
lomakkeissa: RV271K10T.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Viesti
RV271K10T: n tekniset tiedot
Osa numero RV271K10T Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus VARISTOR 270V 2.5KA DISC 10MM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 185098 pcs Tietolomake RV271K10T.pdf
Varistorijännite (Typ) 270V Varistorin jännite (min) 243V
Varistorin jännite (maksimi) 297V Sarja RV
Pakkaus Cut Tape (CT) Pakkaus / Case Disc 10mm
Muut nimet RV271K10TCT Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA)
Lukumäärä Circuits 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Suurin V DC 225V
Suurin AC volttia 175V Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
energia 37J Yksityiskohtainen kuvaus 270V 2.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
Nykyinen - Surge 2.5kA Kapasitanssi @ Taajuus 370pF @ 1kHz