RV391K07T
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RV391K07T Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RV391K07T
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus VARISTOR 390V 1.2KA DISC 7MM
lomakkeissa: RV391K07T.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Viesti
RV391K07T: n tekniset tiedot
Osa numero RV391K07T Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus VARISTOR 390V 1.2KA DISC 7MM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 187098 pcs Tietolomake RV391K07T.pdf
Varistorijännite (Typ) 390V Varistorin jännite (min) 351V
Varistorin jännite (maksimi) 429V Sarja RV
Pakkaus Cut Tape (CT) Pakkaus / Case Disc 7mm
Muut nimet RV391K07TCT Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA)
Lukumäärä Circuits 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Suurin V DC 320V
Suurin AC volttia 250V Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
energia 26J Yksityiskohtainen kuvaus 390V 1.2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
Nykyinen - Surge 1.2kA Kapasitanssi @ Taajuus 130pF @ 1kHz