RV681K10T
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RV681K10T Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RV681K10T
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus VARISTOR 680V 2.5KA DISC 10MM
lomakkeissa: RV681K10T.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
RV681K10T: n tekniset tiedot
Osa numero RV681K10T Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus VARISTOR 680V 2.5KA DISC 10MM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 476233 pcs Tietolomake RV681K10T.pdf
Varistorijännite (Typ) 680V Varistorin jännite (min) 612V
Varistorin jännite (maksimi) 748V Sarja RV
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Disc 10mm
Muut nimet RV681K10TTR Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA)
Lukumäärä Circuits 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Suurin V DC 560V
Suurin AC volttia 420V Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
energia 75J Yksityiskohtainen kuvaus 680V 2.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
Nykyinen - Surge 2.5kA Kapasitanssi @ Taajuus 150pF @ 1kHz