RVC1206FK50K0
Tuote-esittely
Osa numero: RVC1206FK50K0
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES SMD 50K OHM 1% 1/4W 1206
lomakkeissa: RVC1206FK50K0.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
RVC1206FK50K0: n tekniset tiedot
Osa numero RVC1206FK50K0 Valmistaja Stackpole Electronics Inc.
Kuvaus RES SMD 50K OHM 1% 1/4W 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1530674 pcs Tietolomake RVC1206FK50K0.pdf
Voltage Rating - AC - Jännite - Working 0.25W, 1/4W
Jännite - Breakdown 1206 Paksuus (Max) ±200ppm/°C
Koko / Dimension 0.122" L x 0.061" W (3.10mm x 1.55mm) Sarja RVC
RoHS-tila Tape & Reel (TR) Polarisaatio 1206 (3216 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan osanumero RVC1206FK50K0 Korkeus - Istuva (Max) 0.026" (0.65mm)
ominaisuudet - FIFO: n 2
Laajennettu kuvaus 50k Ohm ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Thick Film ESR (Equivalent Series Resistance) ±1%
Kuvaus RES SMD 50K OHM 1% 1/4W 1206 Päällystys, Kotelomalli Thick Film