RVC1206JT56R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RVC1206JT56R0 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RVC1206JT56R0
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 56 OHM 5% 1/4W 1206
lomakkeissa: 1.RVC1206JT56R0.pdf2.RVC1206JT56R0.pdf
  • Viesti
RVC1206JT56R0: n tekniset tiedot
Osa numero RVC1206JT56R0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 56 OHM 5% 1/4W 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1800346 pcs Tietolomake 1.RVC1206JT56R0.pdf2.RVC1206JT56R0.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package 1206 Koko / Dimension 0.122" L x 0.061" W (3.10mm x 1.55mm)
Sarja RVC paneeli tila 56 Ohms
Virta (wattia) 0.25W, 1/4W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 1206 (3216 Metric) Muut nimet RVC 1206 56 5% R