RVC2010JT47R0
Tuote-esittely
Osa numero: RVC2010JT47R0
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 47 OHM 5% 1/2W 2010
lomakkeissa: RVC2010JT47R0.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
  • Viesti
RVC2010JT47R0: n tekniset tiedot
Osa numero RVC2010JT47R0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 47 OHM 5% 1/2W 2010 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 820396 pcs Tietolomake RVC2010JT47R0.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±100ppm/°C
Toimittaja Device Package 2010 Koko / Dimension 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Sarja RVC paneeli tila 47 Ohms
Virta (wattia) 0.5W, 1/2W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 2010 (5025 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.026" (0.65mm)
ominaisuudet - Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 47 Ohms ±5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Thick Film Sävellys Thick Film