RVC2512JT15M0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RVC2512JT15M0
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 15M OHM 5% 1W 2512
lomakkeissa: RVC2512JT15M0.pdf
  • Viesti
RVC2512JT15M0: n tekniset tiedot
Osa numero RVC2512JT15M0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 15M OHM 5% 1W 2512 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 494273 pcs Tietolomake RVC2512JT15M0.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package 2512 Koko / Dimension 0.250" L x 0.126" W (6.35mm x 3.20mm)
Sarja RVC paneeli tila 15 MOhms
Virta (wattia) 1W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 2512 (6432 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.026" (0.65mm)
ominaisuudet - Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 15 MOhms ±5% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Thick Film Sävellys Thick Film