RVC2512JT24M0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RVC2512JT24M0 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RVC2512JT24M0
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 24M OHM 5% 1W 2512
lomakkeissa: 1.RVC2512JT24M0.pdf2.RVC2512JT24M0.pdf
  • Viesti
RVC2512JT24M0: n tekniset tiedot
Osa numero RVC2512JT24M0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 24M OHM 5% 1W 2512 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 521568 pcs Tietolomake 1.RVC2512JT24M0.pdf2.RVC2512JT24M0.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±400ppm/°C
Toimittaja Device Package 2512 Koko / Dimension 0.250" L x 0.126" W (6.35mm x 3.20mm)
Sarja RVC paneeli tila 24 MOhms
Virta (wattia) 1W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 2512 (6432 Metric) Muut nimet RVC 2512 24M 5% R