RWT5AJB4R70
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RWT5AJB4R70
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 4.7 OHM 5W 5% RADIAL
lomakkeissa: RWT5AJB4R70.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
RWT5AJB4R70: n tekniset tiedot
Osa numero RWT5AJB4R70 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 4.7 OHM 5W 5% RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 233500 pcs Tietolomake RWT5AJB4R70.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package Radial Lead Koko / Dimension 0.433" L x 0.276" W (11.00mm x 7.00mm)
Sarja RWT paneeli tila 4.7 Ohms
Virta (wattia) 5W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial Käyttölämpötila -25°C ~ 100°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.866" (22.00mm)
ominaisuudet Fusible, Pulse Withstanding, Safety Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 4.7 Ohms ±5% 5W Through Hole Resistor Radial Fusible, Pulse Withstanding, Safety Wirewound Sävellys Wirewound