SM2615FT40R2
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
SM2615FT40R2 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SM2615FT40R2
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 40.2 OHM 1% 1W 2615
lomakkeissa: 1.SM2615FT40R2.pdf2.SM2615FT40R2.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1500 pcs
  • Viesti
SM2615FT40R2: n tekniset tiedot
Osa numero SM2615FT40R2 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 40.2 OHM 1% 1W 2615 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 257042 pcs Tietolomake 1.SM2615FT40R2.pdf2.SM2615FT40R2.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±20ppm/°C
Toimittaja Device Package 2615 Koko / Dimension 0.280" L x 0.150" W (7.10mm x 3.80mm)
Sarja SM paneeli tila 40.2 Ohms
Virta (wattia) 1W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 2615 J-Lead Muut nimet SM 1 40.2 1% R