SM4124DT442R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
SM4124DT442R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SM4124DT442R
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 442 OHM 0.5% 2W 4124
lomakkeissa: 1.SM4124DT442R.pdf2.SM4124DT442R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
800 pcs
  • Viesti
SM4124DT442R: n tekniset tiedot
Osa numero SM4124DT442R Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 442 OHM 0.5% 2W 4124 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 163329 pcs Tietolomake 1.SM4124DT442R.pdf2.SM4124DT442R.pdf
Toleranssi ±0.5% lämpötila kerroin ±20ppm/°C
Toimittaja Device Package 4124 Koko / Dimension 0.429" L x 0.240" W (10.90mm x 6.10mm)
Sarja SM paneeli tila 442 Ohms
Virta (wattia) 2W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 4124 J-Lead Käyttölämpötila -55°C ~ 275°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.195" (4.95mm)
ominaisuudet Moisture Resistant, Pulse Withstanding Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 442 Ohms ±0.5% 2W Chip Resistor 4124 J-Lead Moisture Resistant, Pulse Withstanding Wirewound Sävellys Wirewound