SM4124FBR500
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
SM4124FBR500 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SM4124FBR500
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 0.5 OHM 1% 2W 4124
lomakkeissa: 1.SM4124FBR500.pdf2.SM4124FBR500.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
SM4124FBR500: n tekniset tiedot
Osa numero SM4124FBR500 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 0.5 OHM 1% 2W 4124 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 251206 pcs Tietolomake 1.SM4124FBR500.pdf2.SM4124FBR500.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±100ppm/°C
Toimittaja Device Package 4124 Koko / Dimension 0.429" L x 0.240" W (10.90mm x 6.10mm)
Sarja SM paneeli tila 500 mOhms
Virta (wattia) 2W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case 4124 J-Lead Muut nimet SM 2 0.5 1% B
SM2-0.5F
SM2-0.5F-ND
SM20.5F
SM20.5F-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 275°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.195" (4.95mm) ominaisuudet Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 500 mOhms ±1% 2W Chip Resistor 4124 J-Lead Moisture Resistant, Pulse Withstanding Wirewound