SM4124FT562R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
SM4124FT562R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SM4124FT562R
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 562 OHM 1% 2W 4124
lomakkeissa: 1.SM4124FT562R.pdf2.SM4124FT562R.pdf
  • Viesti
SM4124FT562R: n tekniset tiedot
Osa numero SM4124FT562R Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 562 OHM 1% 2W 4124 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 272894 pcs Tietolomake 1.SM4124FT562R.pdf2.SM4124FT562R.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±20ppm/°C
Toimittaja Device Package 4124 Koko / Dimension 0.429" L x 0.240" W (10.90mm x 6.10mm)
Sarja SM paneeli tila 562 Ohms
Virta (wattia) 2W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 4124 J-Lead Muut nimet SM 2 562 1% R