SM4124JB91R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
SM4124JB91R0 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SM4124JB91R0
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 91 OHM 5% 2W 4124
lomakkeissa: 1.SM4124JB91R0.pdf2.SM4124JB91R0.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
SM4124JB91R0: n tekniset tiedot
Osa numero SM4124JB91R0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 91 OHM 5% 2W 4124 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 245584 pcs Tietolomake 1.SM4124JB91R0.pdf2.SM4124JB91R0.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±20ppm/°C
Toimittaja Device Package 4124 Koko / Dimension 0.429" L x 0.240" W (10.90mm x 6.10mm)
Sarja SM paneeli tila 91 Ohms
Virta (wattia) 2W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case 4124 J-Lead Muut nimet SM 2 91 5% B
SM2915%B
SM2915%B-ND
SM291JB
SM291JB-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 275°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.195" (4.95mm) ominaisuudet Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 91 Ohms ±5% 2W Chip Resistor 4124 J-Lead Moisture Resistant, Pulse Withstanding Wirewound