SM4124JT910R
Stackpole Electronics Inc.Stackpole Electronics Inc.
SM4124JT910R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SM4124JT910R
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES SMD 910 OHM 5% 2W 4124
lomakkeissa: 1.SM4124JT910R.pdf2.SM4124JT910R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
800 pcs
  • Viesti
SM4124JT910R: n tekniset tiedot
Osa numero SM4124JT910R Valmistaja Stackpole Electronics Inc.
Kuvaus RES SMD 910 OHM 5% 2W 4124 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 222312 pcs Tietolomake 1.SM4124JT910R.pdf2.SM4124JT910R.pdf
Voltage Rating - AC - Jännite - Working 2W
Jännite - Breakdown 4124 Paksuus (Max) ±20ppm/°C
Koko / Dimension 0.429" L x 0.240" W (10.90mm x 6.10mm) Sarja SM
RoHS-tila Tape & Reel (TR) Polarisaatio 4124 J-Lead
Muut nimet SM 2 910 5% R