SM6227FT178R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
SM6227FT178R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SM6227FT178R
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 178 OHM 1% 3W 6227
lomakkeissa: 1.SM6227FT178R.pdf2.SM6227FT178R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
750 pcs
  • Viesti
SM6227FT178R: n tekniset tiedot
Osa numero SM6227FT178R Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 178 OHM 1% 3W 6227 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 199616 pcs Tietolomake 1.SM6227FT178R.pdf2.SM6227FT178R.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±20ppm/°C
Toimittaja Device Package 6227 Koko / Dimension 0.646" L x 0.276" W (16.40mm x 7.00mm)
Sarja SM paneeli tila 178 Ohms
Virta (wattia) 3W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 6227 J-Lead Muut nimet SM 3 178 1% R