SM6227FT34R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
SM6227FT34R0 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SM6227FT34R0
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 34 OHM 1% 3W 6227
lomakkeissa: 1.SM6227FT34R0.pdf2.SM6227FT34R0.pdf
  • Viesti
SM6227FT34R0: n tekniset tiedot
Osa numero SM6227FT34R0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 34 OHM 1% 3W 6227 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 214157 pcs Tietolomake 1.SM6227FT34R0.pdf2.SM6227FT34R0.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±20ppm/°C
Toimittaja Device Package 6227 Koko / Dimension 0.646" L x 0.276" W (16.40mm x 7.00mm)
Sarja SM paneeli tila 34 Ohms
Virta (wattia) 3W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 6227 J-Lead Muut nimet SM 3 34 1% R
SM3341%R
SM3341%R-ND
SM334FR
SM334FR-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 275°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.265" (6.73mm) ominaisuudet Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 34 Ohms ±1% 3W Chip Resistor 6227 J-Lead Moisture Resistant, Pulse Withstanding Wirewound