SM6227JB100R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
SM6227JB100R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SM6227JB100R
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 100 OHM 5% 3W 6227
lomakkeissa: 1.SM6227JB100R.pdf2.SM6227JB100R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
SM6227JB100R: n tekniset tiedot
Osa numero SM6227JB100R Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 100 OHM 5% 3W 6227 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 205634 pcs Tietolomake 1.SM6227JB100R.pdf2.SM6227JB100R.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±20ppm/°C
Toimittaja Device Package 6227 Koko / Dimension 0.646" L x 0.276" W (16.40mm x 7.00mm)
Sarja SM paneeli tila 100 Ohms
Virta (wattia) 3W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case 6227 J-Lead Muut nimet SM 3 100 5% B