SM8035FT150R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
SM8035FT150R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SM8035FT150R
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 150 OHM 1% 4W 8035
lomakkeissa: 1.SM8035FT150R.pdf2.SM8035FT150R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
350 pcs
  • Viesti
SM8035FT150R: n tekniset tiedot
Osa numero SM8035FT150R Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 150 OHM 1% 4W 8035 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 116118 pcs Tietolomake 1.SM8035FT150R.pdf2.SM8035FT150R.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±20ppm/°C
Toimittaja Device Package 8035 Koko / Dimension 0.827" L x 0.350" W (21.00mm x 8.90mm)
Sarja SM paneeli tila 150 Ohms
Virta (wattia) 4W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 8035 J-Lead Käyttölämpötila -55°C ~ 275°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.377" (9.57mm)
ominaisuudet Moisture Resistant, Pulse Withstanding Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 150 Ohms ±1% 4W Chip Resistor 8035 J-Lead Moisture Resistant, Pulse Withstanding Wirewound Sävellys Wirewound