SM8035FTR100
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
SM8035FTR100 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SM8035FTR100
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 0.1 OHM 1% 4W 8035
lomakkeissa: 1.SM8035FTR100.pdf2.SM8035FTR100.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
350 pcs
  • Viesti
SM8035FTR100: n tekniset tiedot
Osa numero SM8035FTR100 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 0.1 OHM 1% 4W 8035 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 101089 pcs Tietolomake 1.SM8035FTR100.pdf2.SM8035FTR100.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±100ppm/°C
Toimittaja Device Package 8035 Koko / Dimension 0.827" L x 0.350" W (21.00mm x 8.90mm)
Sarja SM paneeli tila 100 mOhms
Virta (wattia) 4W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 8035 J-Lead Muut nimet SM8035FTR100TR
Käyttölämpötila -55°C ~ 275°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.377" (9.57mm) ominaisuudet Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 100 mOhms ±1% 4W Chip Resistor 8035 J-Lead Moisture Resistant, Pulse Withstanding Wirewound