SP3AJT36R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
SP3AJT36R0 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SP3AJT36R0
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES FUSE 36 OHM 4W 5% AXIAL
lomakkeissa: 1.SP3AJT36R0.pdf2.SP3AJT36R0.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
  • Viesti
SP3AJT36R0: n tekniset tiedot
Osa numero SP3AJT36R0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES FUSE 36 OHM 4W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 466362 pcs Tietolomake 1.SP3AJT36R0.pdf2.SP3AJT36R0.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±20ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.218" Dia x 0.500" L (5.54mm x 12.70mm)
Sarja SP paneeli tila 36 Ohms
Virta (wattia) 4W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Käyttölämpötila -55°C ~ 350°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet Fusible, Safety Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 36 Ohms ±5% 4W Through Hole Resistor Axial Fusible, Safety Wirewound Sävellys Wirewound