SPRM12JA4M70
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SPRM12JA4M70
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 4.7M OHM 1/2W 5% AXIAL
lomakkeissa: SPRM12JA4M70.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
SPRM12JA4M70: n tekniset tiedot
Osa numero SPRM12JA4M70 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 4.7M OHM 1/2W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1328504 pcs Tietolomake SPRM12JA4M70.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin -
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.118" Dia x 0.354" L (3.00mm x 9.00mm)
Sarja SPRM paneeli tila 4.7 MOhms
Virta (wattia) 0.5W, 1/2W Pakkaus Tape & Box (TB)
Pakkaus / Case Axial Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet Non-Inductive, Pulse Withstanding Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 4.7 MOhms ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive, Pulse Withstanding Wirewound Sävellys Wirewound