TR100FBC10R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: TR100FBC10R0
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 10 OHM 100W 1% TO247-2
lomakkeissa: TR100FBC10R0.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
105 pcs
  • Viesti
TR100FBC10R0: n tekniset tiedot
Osa numero TR100FBC10R0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 10 OHM 100W 1% TO247-2 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 13061 pcs Tietolomake TR100FBC10R0.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±50ppm/°C
Toimittaja Device Package TO-247 Koko / Dimension 0.620" L x 0.195" W (15.75mm x 4.95mm)
Sarja TR paneeli tila 10 Ohms
Virta (wattia) 100W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case TO-247-2 Käyttölämpötila -65°C ~ 175°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.825" (20.96mm)
ominaisuudet Moisture Resistant, Non-Inductive Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 10 Ohms ±1% 100W Through Hole Resistor TO-247-2 Moisture Resistant, Non-Inductive Thick Film Sävellys Thick Film