TR100JBC24R0
Tuote-esittely
Osa numero: TR100JBC24R0
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 24 OHM 100W 5% TO247-2
lomakkeissa: TR100JBC24R0.pdf
  • Viesti
TR100JBC24R0: n tekniset tiedot
Osa numero TR100JBC24R0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 24 OHM 100W 5% TO247-2 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 19405 pcs Tietolomake TR100JBC24R0.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±50ppm/°C
Toimittaja Device Package TO-247 Koko / Dimension 0.620" L x 0.195" W (15.75mm x 4.95mm)
Sarja TR paneeli tila 24 Ohms
Virta (wattia) 100W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case TO-247-2 Käyttölämpötila -65°C ~ 175°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.825" (20.96mm)
ominaisuudet Moisture Resistant, Non-Inductive Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 24 Ohms ±5% 100W Through Hole Resistor TO-247-2 Moisture Resistant, Non-Inductive Thick Film Sävellys Thick Film