TR20JBXR100
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
TR20JBXR100 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: TR20JBXR100
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 0.1 OHM 20W 5% TO220
lomakkeissa: 1.TR20JBXR100.pdf2.TR20JBXR100.pdf
  • Viesti
TR20JBXR100: n tekniset tiedot
Osa numero TR20JBXR100 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 0.1 OHM 20W 5% TO220 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 32917 pcs Tietolomake 1.TR20JBXR100.pdf2.TR20JBXR100.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin -
Toimittaja Device Package TO-220 Koko / Dimension 0.410" L x 0.125" W (10.41mm x 3.18mm)
Sarja TR paneeli tila 100 mOhms
Virta (wattia) 20W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case TO-220-2 Muut nimet TR 20 0.1 5% B