TR35JBC100R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
TR35JBC100R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: TR35JBC100R
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 100 OHM 35W 5% TO220
lomakkeissa: 1.TR35JBC100R.pdf2.TR35JBC100R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
  • Viesti
TR35JBC100R: n tekniset tiedot
Osa numero TR35JBC100R Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 100 OHM 35W 5% TO220 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 28453 pcs Tietolomake 1.TR35JBC100R.pdf2.TR35JBC100R.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±50ppm/°C
Toimittaja Device Package TO-220 Koko / Dimension 0.400" L x 0.175" W (10.16mm x 4.44mm)
Sarja TR paneeli tila 100 Ohms
Virta (wattia) 35W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case TO-220-2 Muut nimet TR 35 T2 100 5% B