TR50JBC75R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
TR50JBC75R0 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: TR50JBC75R0
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 75 OHM 50W 5% TO220
lomakkeissa: 1.TR50JBC75R0.pdf2.TR50JBC75R0.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
TR50JBC75R0: n tekniset tiedot
Osa numero TR50JBC75R0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 75 OHM 50W 5% TO220 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 31045 pcs Tietolomake 1.TR50JBC75R0.pdf2.TR50JBC75R0.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±50ppm/°C
Toimittaja Device Package TO-220 Koko / Dimension 0.410" L x 0.125" W (10.41mm x 3.18mm)
Sarja TR paneeli tila 75 Ohms
Virta (wattia) 50W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case TO-220-2 Muut nimet TR 50 T2 75 5% B